Надворешна Батерија-Power Bank 10000mAh

- 23%

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 999 ден.

Универзална Дополнителна Батерија.

Дополнителна моќна USB батерија со капацитет од 10000mAh.

Батеријата има 2 USB порти, што овозможува истовремено полнење на два мобилни уреди. Нуди доволен капацитет за пет полнења на паметен телефон, таблети, MP3 плеери, GPS навигации итн.

СПЕЦИФИКАЦИЈА
– Влез: Микро, DC 5V = 2A
– Излез: Двоен излез DC 5V = 2.1A
– Вградена моќност на батеријата: 10000MAH (37Wh)
– Тип на батерија: Ли-полимерна батерија.

надворешна батерија

батерија

eksterna baterija

baterija

baterija

baterija

power bank

power bank

baterija

полнач

дополнителна батерија

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Надворешна Батерија-Power Bank 10000mAh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Надворешна Батерија-Power Bank 10000mAh
Надворешна Батерија-Power Bank 10000mAh

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 999 ден.

Original price was: 1,299 ден.Current price is: 999 ден.

Нема на залиха

SKU: nadvoresna-baterija Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart