NOKIA 105 телефон

- 50%

1,099 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Модел Nokia 105 S30+ Оперативен систем: фабрички

Тип екран: TFT
Големина на екранот: 1,77 инчи
Број на бои: (16-битни) 65.536 бои
Резолуција: 120×160 пиксели

SIM-картичка: DUAL SIM
RAM: 4 MB
Внатрешна меморија: 4 MB
Пренос на податоци: GSM (9,6 Kb / s),
Мрежи: 850 Mhz, 900 Mhz, 1800 Mhz, 1900 Mhz,

Отклучен на сите мрежи.

За овој телефон:
Дизајн -Направен од поликарбонат кој совршено се вклопува во вашата рака.
Неверојатна моќност на батеријата – од 800 mAh која трае со недели. Мрежа и поврзување: GSM 900/1800 (ЕУ)
Голем капацитет за складирање – до 500 СМС текстуални пораки и 2.000 контакти
Радио – приклучете го 3,5 милиметарскиот приклучок за слушалки и слушајте музика, вести и спорт во движење со вграденото радио.
Игри – Доаѓаат со однапред вчитани игри како што се Snake, Tetris, Sky Gift и Airstrike.

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “NOKIA 105 телефон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,099 ден

Нема на залиха

EAN: 2000000284415 SKU: nokia-105 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart