Машки часовник OLEVS 2879

- 50%

1,990 ден

кп излог
5 out of 5

Во залиха

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: olevs-2879 Категории: ,

Карактеристики: 

  • Дијаметар: 41мм
  • Облик на куќиште: тркалезно
  • Ширина на ремче: 20 мм
  • Должина: 20 cm
  • Длабочина на отпорност на вода: 30 метри
  • Дебелина: 12 мм
  • Име на бренд: Олевс
  • Боја: златна
  • Батерија: 1-2 години
  • Сите стрелки работат

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Машки часовник OLEVS 2879”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Машки часовник OLEVS 2879
Машки часовник OLEVS 2879

1,990 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги