Машки часовник OLEVS 2879

- 50%

1,990 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики: 

 • Дијаметар: 41мм
 • Облик на куќиште: тркалезно
 • Ширина на ремче: 20 мм
 • Должина: 20 cm
 • Длабочина на отпорност на вода: 30 метри
 • Дебелина: 12 мм
 • Име на бренд: Олевс
 • Боја: златна
 • Батерија: 1-2 години
 • Сите стрелки работат

1 мислење за Машки часовник OLEVS 2879

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Janevski Igorce

  Top e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,990 ден

  1,990 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: olevs-2879 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart