Паметно видео ѕвонче

1,899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Паметно видео ѕвонче, домофон со WiFi камера.

📷🚪Нашата безбедносна камера со видео ѕвонче ви помага да ја одржувате безбедноста гледајќи кој е на вашата врата без да ја отворите.

📷🚪Интелигентна контрола на мобилен телефон: ѕвончето може да се контролира преку бесплатната апликација, автоматски режим на работа. Начин на снимање: Притиснете го копчето во апликацијата, за да се активира снимањето; Притиснете го копчето за да активирате фотографирање.

📷🚪Двонасочен безжичен домофон: WIFI врска, без жици, реализира двонасочен домофон помеѓу ѕвончето и мобилниот телефон. поддржува двонасочни повици, фотографии, снимки. Домаќините можат да ги знаат информациите на посетителот без да ја отворат вратата.

📷🚪 Камера за ноќно гледање со висока резолуција: широко аголен објектив од 80°, поддршка за автоматска рамнотежа на белата боја, автоматско компензација на задно осветлување, опремена со инфрацрвена ноќна визија. Без разлика дали е ден или ноќ, можете да сметате на оваа безжична видео камера со ѕвонче за да обезбеди јасен приказ, за да не пропуштите ништо.

📷🚪Ултра-долго време на употреба: полнење без циклус на расклопување, вградена литиум-јонска батерија со голем капацитет од 800MAH, нормална употреба повеќе од 6 месеци, време на полнење 1,5 часа што ви овозможува да го поставите на отворено без да се грижите за досадните жици .

📷🚪Лесен за инсталирање и отстранување.

① шифрирана визуелна HD видео комуникација
②Двонасочен гласовен домофон
③Автоматско префрлување помеѓу дневен и ноќен режим (LED светло за полнење за ноќно гледање)

⑤Пригодна брза Bluetooth мрежа
⑥ Хибернација ниска потрошувачка на енергија, ултра-долго мирување.
⑦Бесплатно водење евиденција и зачувување фотографии на посетители кои ѕвонат.
Големина на ѕвончето: 86*47*28мм Дингтон 46*49*15мм.

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Паметно видео ѕвонче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Паметно видео ѕвонче
Паметно видео ѕвонче

1,899 ден

1,899 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: pametno-zvono Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart