Pavillo Воздушен душек

1,220 ден

Продавница:  spynex
3.67 out of 5
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Item will be shipped in 1-3 business days
Категорија:

Опис на производот

100% Оргиналниот бренд на воздушниот душек Pavillo е идеален придружник за кампување, патувања, било каде на отворено или затворено место. Изработен е од винил кој е тежок и е идеален за надворешни услови. Удобен, стилски и лесен е за одржување, исто така, има извонредна заштеда на простор. Душекот има цврста конструкција која е стабилна за спиење, а има максимален капацитет на носивост од 150 кг.

Предност на производот:

  • идеален е за надворешна употреба
  • има конструкција на калем
  • удобна површина
  • брзо се напумпува и испумпува
  • удобен душек за гости
  • вклучува лепило за санирање
  • Димензии: 185х76х22 см
  • Материјал: винил
  • Боја: сина

 

 

Кутијата содржи
1 x воздушен кревет
1 x лепенка

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Pavillo Воздушен душек”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Pavillo Воздушен душек
Pavillo Воздушен душек

1,220 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart