Подлога за масажа на целото тело

- 43%

1,599 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Подлогата е исклучително погодна за употреба дома, кога одмарате, или во автомобил додека возите.

Направете релаксирачка масажа каде и да сте.

masazeri

После заморен ден и многу задачи што треба да ги сработите, што може да биде подобро од врел туш и релаксирачка масажа. Масажата може да се обезбеди додека гледате телевизија, читате книга или само се релаксирате со помош на подлогата за масажа.

Подлогата има три области за масажа, на вратот, грбот иколковите.

Но, тоа не е сè. Подлогата за масажа, има опција за мало затоплување, за подобрување на циркулацијата на крвта, опуштање на мускулите и намалување на нервната напнатост.

Сето ова се контролира од удобен далечински управувач. Преку него можете да го вклучите или исклучите седиштето, да вклучите греење, да изберете која област да ја вклучите и со каков интензитет.

Неверојатна релаксација и топлина за релаксирање на телото.

Покрај домот, масажерот може да се користи и во автомобилот. Ставете го на возачкото седиште и вклучете го во запалката на автомобилот, и обезбедете удобност при долг пат или непосредна релаксација по работен ден.

Фиксацијата се прави со стабилна еластична лента, што го покрива седиштето на автомобилот. Вклучувањето е лесно со далечинскиот управувач.

Предности на Масажерот:

 • Три зони за масажа
 • Греење
 • Далечински управувач
 • Можност за избор на интензитет
 • Опција за вклучување / исклучување на греењето
 • Стабилни гумени ленти за поставување во автомобил
 • Опушта мускули
 • Ја подобрува циркулацијата на крвта
 • Подлогата за греење може да се користи во автомобили, канцеларии и дома
 • Карактеристики:
 • Димензии 126/52/52 см.
 • Компатибилен со сите автомобилски седишта и канцелариски столици
 • Функции за масажа и греење
 • Максимална температура на греење: 50 ° C
 • Напојување во струја, или запалка за автомобили.

Комплетот содржи:
1 x Подлога за масажа и греење
1 x даличински управувач, контролер
1 x Адаптер за напојување за 220V
1 адаптер за автомобил 12V

Масажата е совршен начин да се опуштите по долгиот ден. Квалитетната масажа доведува до релаксација на мускулите и циркулација на крвта, што го подобрува квалитетот на спиењето, а понекогаш и целокупното здравје. И сега замислете дека имате можност да обезбедите квалитетна масажа во кое било време од денот!

Ова е целосно можно со помош на подлогата за масажа, за автомобил или за домот.

masazeri za opustanje

Сите функции на седиштето се контролираат брзо и лесно, со помош на далечинскиот управувач се регулира неговото загревање и интензитет, како и функцијата за масажа на одредена област, или на сите три истовремено.

Производот е погоден за сите видови столици и седишта за автомобили.

Со вклучено седиште, и омилена музика, возењето тешко може да биде попријатно. Целосно релаксирање сега е можно насекаде и во секое време, благодарение на ова седиште за масажа.

podloga za masaza masaza Подлога за истегнување и масажа Подлога за масажа Подлога за масажа масажери

4 мислења за Подлога за масажа на целото тело

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Gordana Gigova

  Stigna denes pratkata. Blagodaram mnogu!😊

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Маја Ристовска

  Одлична е има повеќе опции, фала ви

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Aneta Ignatovska

  Go zedov proizvodot, super e!

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Даниела Ќосеска

  Perfekten

  Корисно(1) Бескорисно(3)You have already voted this
  Image #1 from Даниела Ќосеска

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Подлога за масажа на целото тело
  Подлога за масажа на целото тело

  1,599 ден

  1,599 ден

  SKU: podloga-za-masaza Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart