Водоотпорна ПВЦ трака

399 ден599 ден

избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

SKU: pvc-traka Категорија:

Заштитете ги областите околу мијалниците, кадитe, тушевитe и сл.

Лесна за употреба, заптивната самолеплива трака.

Направена е од високо квалитетен ПВЦ материјал, кој обезбедува водоотпорност.

Заштита од вода, нечистотија и влага.

Карактеристики:

Корисно првенствено за кујна и купатило. за запечатување на просторот околу мијалникот, када, туш кабина, кујнски плочки итн., лесна инсталација со самолеплива лента.
материјал: ПВЦ,
боја: бела.
Отпорен на влага, вода и нечистотија.

Димензии: должина 3,4 м, ширина 38 мм,

 

Една трака 399 денари, две траки 599 денари со бесплатна достава.

 

Хидроизолација купатила трака за купатило Samolepljiva zaptivna traka za kupatilo Zaptivna vodootporna traka vodootporna traka kupatilo i kujna

Димензии на една трака: должина 3,4 метри, ширина 3.8цм,

Нечистотијата што се собира околу мијалниците и тоалетите, е глетка што никој од нас не би сакал да ја види во нивните бањи.

Овие висококвалитетни ленти за запечатувањ,е за бања и кујна, се совршен и долготраен одговор за насобраната нечистотија и влага!

Мултифункционалната лента е погодна за кади, тоалети, мијалници, шољи итн.

Предности:
– Лесно се инсталира – без потребните алатки.
– Издржлив и квалитетен – изработен е од високо квалитетен материјал, кој е отпорен на влага и какви било други нечистотии.
– Широка примена – совршена за лепење рингли, мијалници, тоалети, кади, sидови, и боло кои други места.
– Може да се скрати, според должината што ви треба.
– Добро се прилепува на која било површина. Пред употреба исчистете и исушете го добро местото на кое сакате да ја залепите.

 

Самолеплива трака за хидроизолација

Бутилна Трака

Самолепливи траки

заптивна трака

Хидроизолациона

zaptivna traka

samolepliva traka za zastia od voda.

Specification: Водоотпорна ПВЦ трака

Количина:

Една трака, Две траки

19 мислења за Водоотпорна ПВЦ трака

Слики од корисниците

Image #1 from Лидија
Image #2 from Петар
Image #3 from frose
Image #4 from Драгана
Image #5 from bro
Image #1 from Лидија

Лидија

Само што ја реновирав бањата и ја залепив траката на ќошовите, совршена е.

Image #2 from Петар

Петар

Генерално, лентата е одлична, ако одите по ќошиња, најдобро да користите фен за коса за да ја направите поеластична лентата, да се залепи подобро.

Image #3 from frose

frose

Му требаше подолго од предвиденото, но стигна на време

Image #4 from Драгана

Драгана

Добар производ. Отпорен на вода и добар се лепи.

Image #5 from bro

bro

Lesno se lepi, dobro se drzi.

Image #1 from Лидија
Image #2 from Петар
Image #3 from frose
Image #4 from Драгана
Image #5 from bro
 1. Bogdanovska Marija

  Odlicni i kvalitetni lesno se mestat

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Драгана Христовска Стојковска

  Super proizvod

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Daniela

  Bas kako na reklamata,prezadovolna sum!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Teuta Ademi

  Top

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Anonymous

  Prezadovolna

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Anonymous

  Proizvodot e super

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Petar Zdravkoski

  Stigna pratkata fala pozdrav

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Dragica Markoska Ivanovska

  Super proizvod, lesno za montiranje

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. Anonymous

  👍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 10. Irena Kitanovska

  Fleksibilna i lesno upotrebliva

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Question
Ima li druga boja od pvc trakata? Tedi праша на March 8, 2021
Question
Zdravo Tedi, Samo bela boja imame. admin одговори на March 8, 2021 store managerstore manager
Upvote (0) Downvote (0)
Loading
Question
Koku metri e edna zaptivna traka? Hristina праша на March 8, 2021
Question
Zdravo Hristina, Dolzinata na trakate e 3.4 metri, sirinata e 3,8cm, pisuva vo opisot na proizovodot. admin одговори на March 8, 2021 store managerstore manager
Upvote (0) Downvote (0)
Loading
Question
Колкава е лепливоста на лентата? Дали добро држи? Кате праша на March 8, 2021
Question
Јас го имам залепено пред еден месец уште држи. 2 одговори на March 8, 2021
Upvote (1) Downvote (0)
Loading
Question
Dali se prekinuva/preklopuva na polovinata? Jane праша на March 8, 2021
Question
Zdravo, lentata se prekinuva na sredina, za da moze da se napravi V forma za da se fati na horizontalna i vertikalna povrsina, za da ne se odlepuva. Adnan одговори на March 8, 2021
Upvote (0) Downvote (0)
Loading
Question
Na kakov materijal se lepi? bezime праша на March 8, 2021
Question
Траката може да се лепи на секаков тврд материјал, Дрво, плочки, алуминиум, ѕид, пластика итн. admin одговори на March 8, 2021 store managerstore manager
Upvote (0) Downvote (0)
Loading

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Водоотпорна ПВЦ трака

399 ден599 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart