1 тон рачна дигалка со сајла

- 50%

999 ден

Карактеристики и детали
Челична сајла + галванизирано железо.
УПОТРЕБА – Идеален за градежништво, автопат, мост, металургија, рудник, заштита за управување со патишта, и друга основна опрема за машини за градежен инженеринг.
Моќен систем на штракање, одличен за влечење тешки товари
Зафат за спречување на лизгање, лесен за фаќање.
1 тон капацитет.

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “1 тон рачна дигалка со сајла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

999 ден

999 ден

Нема на залиха

SKU: racna-digalka Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart