Поларизирани очила за сонце во ретро стил 4195

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Композитна рамка
Композитна леќа
Поларизирани
Облога отпорна на гребење.
Ширина на објективот: 52 милиметри.
Висина на објективот: 42 милиметри.
Рачка: 135 милиметри.

100% УВ400 ЗАШТИТА и HD ПОЛАРИЗИРАН ЛЕЌИ: леќите користат филтрација со 9 слоеви. Заштитниот слој од UV400 може совршено да ги заштити вашите очи со 100% блокирање на штетните UVA, UVB и UVC зраци. HD поларизираниот објектив може да го филтрира отсјајот на сончевата светлина и да го намали заморот на очите.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ: Премиум рамка со висока издржливост на удар и коефициент на еластичност, е попријатна за кожата, лесна и издржлива. Леќите се отпорни на удари и гребнатини. Материјалот е широко користен во воздушната и воената индустрија и неговата јачина е 60 пати поголема од онаа на стаклените леќи, 20 пати поголемата од онаа на TAC леќите и 10 пати поголемата од онаа на леќите од смола. Се смета за најбезбеден материјал во светот.

Поларизирани очила

КЛАСИЧЕН СТИЛ: Класичниот дизајн на брендот кој има модерна и ергономска рамка. Земете ги кога излегувате, без разлика дали одите на возење, патување, риболов, планинарење, качување или други активности на отворено, само покажете ја вашата личност и шарм!

Поларизирани очила за сонце

УДОБНИ ЗА НОСЕЊЕ: Специјалниот ергономски дизајн обезбедува удобно искуство при носење. Премиум материјалот ја прави рамката погодна за кожата и ја прави лесна. Интегралните перничиња за нос допираат со површината на кожата, не се лизгаат лесно и нема никаков притисок.

polarizirani ocila

ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО: Посветуваме големо внимание на искуството на клиентите. Во случај на каков било проблем, ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги со клиентите во секое време, и ќе ви помогнеме да го решите проблемот додека не бидете задоволни.

Поларизирани очила 1 nocari mk ocila mk cena очила за сонце

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Поларизирани очила за сонце во ретро стил 4195”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Поларизирани очила за сонце во ретро стил 4195
Поларизирани очила за сонце во ретро стил 4195

899 ден

899 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: retro-ocila Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart