9 во 1 машинка сецкање зеленчук

- 46%

1,299 ден 699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

SKU: seckanje Категории: , ,

Мултифункционална ротирачка корпа за одвод
Боја: црно-бело
Употреба: сечење зеленчук, миење зеленчук.
Функции: сецка и ренда зеленчук и овошје
Материјал: нерѓосувачки челик и PP
Мулти-функција 7 сечила, може да се исцеди водата, 2000 ml голем капацитет
Пакетот вклучува:

7x сечила

1 контејнер

Заштитник на рацете 1xSliceing Guard

1x корпа за одвод

1x лупење

1 мислења за 9 во 1 машинка сецкање зеленчук

  1. Lenka Dimitrovska

    Masinkata e predobra se odi komplet kako na slikite

    Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

9 во 1 машинка сецкање зеленчук
9 во 1 машинка сецкање зеленчук

1,299 ден 699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart