Сет од три клуб масички

4,500 ден

Опис

– Боја: рустикално кафеава, црна
-Материјал: Иверица, Челик
-Голема големина на маса: 58,7×51,9 x45,5cm
-Средна големина на маса: 51,2×45,9x43cm
– Големина на мала маса: 39,6×35,9x40cm
– Тежина на производот: 9,9 кг
– Макс. носивост на секоја маса: 20 kg

округли клуб маси

клуб масиРустикален шарм: рустикалните кафеави дрвени врвови испуштаат цртичка од стариот класичен стил, а крутите челични рамки даваат индустриски шмек. Сега тие се здружуваат на овој сет на маси за да донесат позитивни вибрации во вашиот дом.

Одделете ги или вгнездете ги: кога ќе дојдат гостите, одвојте го гнездото од масите и поставете ги низ просторијата за пијалоци и грицкање со лесен пристап; кога луѓето заминуваат, вратете ги назад во гнездото за да заштедите простор.

Сакате да ја држите чашата вино блиску додека читате книга или ви треба столна ламба покрај креветот во текот на ноќта? Едноставно еден сет може да обезбеди се што ви треба на дофат со 3-те практични маси.

Едноставно затегнете ги завртките и закачете ги ногарките, овие функционални маси за гнездење се подготвени да му дадат брилијантно ажурирање на вашиот дом.

Што добивате: сет од 3 масички со различна големина, паметен дизајн на гнездење, цврста конструкција, лесно склопување и решение за заштеда на простор за дневни соби.

маси за кафе

клуб маса

клуб маси цена

модерни клуб маси

масички

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од три клуб масички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од три клуб масички
Сет од три клуб масички

4,500 ден

4,500 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: LNT14BX Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart