Машки часовник

599 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Марка: SOKI

Функција: отпорен на удари, календар, водоотпорен

Материјал: нерѓосувачки челик + стакло

Големина: дијаметар на бирач 40 мм,
Дебелина на бројчаникот 8,5мм,
Должина на ременот 23,5 см,
Ширина на ременот 22мм

Часовници

Часовници

Машки најлонски водоотпорни кварцни рачни часовници Луксузен машки деловен часовник Машки паметен часовник за мажи часовник mk Машки часовници цени Рачни часовници мк Casovnici mk Najdobri maski casovnici Sportski casovnici mk

Детали за производот: Машки часовник

Боја

, ,

3 мислења за Машки часовник

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Матеј

  Супер е

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Виктор

  Преубав е го имам

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Исак Талевски

  Сега ми стигна сатот супер е

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  599 ден

  SKU: soki Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart