Сет од 20 Закачалки SONGMICS CRW001-20

- 28%

2,100 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Вистински направени без никаков компромис на повидок, овие закачалки од цврсто дрво со природен финиш ќе ја одржат прекрасната форма на вашата облека, дозволувајќи им да изгледаат свежо како штотуку да се излезени од продавница.

Drveni zakačalki,

Предности на овие закачалки за облека:

 • Мазна, рачно полирана површина која не ја оштетува вашата облека.
 • Висококвалитетното јаворово дрво е силно и издржливо и има висока носивост.
 • Заобленоста на закачалката ги имитира рамената на облеката и ги спречува испакнатините на рамената.
 • Двојна заштита со жлебови против лизгање и гума против лизгање за да се спречи лизгање на облеката.
 • Можат да се вртат за 360°, така што лесно можете да ја свртите облеката без да ја вадите ако ја обесувате во погрешна насока.

закачалки за палта

Спецификации:

Боја: природна (светло кафеава), сребрена

Материјал: јавор дрво, метална нерѓосувачка кука

Димензии на секоја закачалка: 44,5 x 1,2 x 23 cm

Тежина на 20-те закачалки вкупно: 2,3 kg

Макс. носивост на секоја закачалка: 5 kg

Содржина на пакетот:

20 x Закачалки

2 мислења за Сет од 20 Закачалки SONGMICS CRW001-20

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Goceva Andrijana

  Odlicni se i kvalitetni vredat

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Frosina

  Fala mi gi dostavija zadovolna sum

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  2,100 ден

  2,100 ден

  Само 5 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart