Бебешка чанта со голем капацитет

Распродажба!

1,099 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Овој ранец со торбичка целосно го олеснува животот со мало дете или новороденче.

👶 Ранец на преклопување: Со неговиот модерен дизајн кој лесно се преклопува, нашата торба за новороденчиња може да го користите и како креветче за бебиња, само треба да ја проширите торбата и шипките во форма на Х. Можете да ги менувате пелените на вашето бебе во секое време или да го оставите вашето бебе да легне и да се одмори. Материјалот од кој е направена и мекиот душек кој го има се навистина удобни и пријатни. Крпата за засенчување може да го заштити вашето бебе од УВ зраците.

🧰 Голем капацитет и повеќе џебови: Големината на торбaта со пресоблекување изнесува: 41 cm x 35 cm x 20 cm.  3-те предни џебови од ранецот може да го одржуваат шишето на бебето топло 3-5 часа, за да немате повеќе  грижа дали вашето бебе ќе добие ладно млеко. Исто така има и водоотпорен џеб со патент за мокрење. Има различни џебови со различни функции кои можат лесно да носат повеќе работи, како што се шишиња со млеко за бебиња, облека, пелени, клучеви или паричник итн.

🤰 Лесен е за употреба:  Нашиот ранец за бебе лесно се закачува на количката. Ергономската подлога за грб и удобните ремени можат да ги ублажат болките. Исто така, оваа торба е многу погодна за мама и тато може да им служи како ранец. Таа е совршена за многу прилики како шопинг, патување итн.

🍼 Водоотпорен и издржлив квалитет: Користејќи 900D водоотпорна и издржлива оксфордска ткаенина, нашата чанта за пелени на преклопување за бебиња има голема отпорност од кинење, а нечистотијата на површината на нашиот водоотпорен ранец лесно се брише. Мазниот патент и цврстите шевови гарантираат дека нашата торба за пелени ќе трае со години.

🎁 Одлична идеја за подарок и гаранција за задоволство: Нашата чанта за пелени BEVCEKNS за пресоблекување е одличен избор за подарок за машко бебе, девојче или за новороденче.

Пакетот вклучува:

1 x бебешка чанта
1 x капа за туширање за бебиња
1 x подлога за пресоблекување
2 x метална тока за ремени за количка
2 x преклопливи прачки
1 x информативна картичка за впишување на името
1 x лист со инструкции за користење

torba za bebe torba dimenzii na torbata

Уверени сме дека нашата бебешка чанта со голем капацитет ќе ги исполни сите ваши очекувања.

Детали за производот: Бебешка чанта со голем капацитет

Боја

, ,

3 мислења за Бебешка чанта со голем капацитет

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Marija Nikolovska

  Cantata e super ima golem kapacitet za sobiranje

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Анета Петровска

  Ранецот ми стаса квалитетно е изработен и ист е како на сликите🤩

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Suncica Stamenkovska

  Odlicen

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  1,099 ден

  SKU: tasna-za-bebinja Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart