Термални Чорапи

- 58%

499 ден

SKU: termalni-corapi Категорија:
  1. ТОПЛИ И УДОБНИ: Одржувањето на вашите нозете топли, помага рамномерно да ја дистрибуирате топлината во вашето тело, па затоа е важно да инвестирате во добар пар термални чорапи. Нашите чорапи имаат ефикасна топлинска изолација.
  2. AEROSPACE ТЕХНОЛОГИЈА: Дизајнирана од Технологијата на, воздушна ткаенина, подобрена со ткаени алуминизирани влакна.
  3. Удобни и пријатни: Овие чорапи се меки на допир, обезбедувајќи плишана перница за вашите нозе. Носете ги по дома, или со вашите зимски чизми. Уживајте во тотална удобност.
  4. ОДЛИЧНИ ЗА НАДВОРЕШНИ УСЛОВИ: Можете да ги носите овие чорапи, за време на вашите активности на отворено, како лов, кампување, пешачење или на вашето работно место.
  5. СУВИ И ТОПЛИ НОЗЕ ВО ЗИМА: Овие дебели термални чорапи ќе ги одржат вашите нозе топли и суви за време на снежно време. Тие ја задржуваат топлината, во исто време се и лесни и дишат, така што вашите нозе нема да се пот.

 

 

 

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Термални Чорапи”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги