TRONICMASTER Безжичен USB микрофон звучник

- 46%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Мултифункционален микрофон

1. Рачен безжичен Bluetooth караоке микрофон, има гласовна промена, авто-тајмер, Bluetooth, TF картички, што може да ги задоволи, караоке или музичките потреби на повеќето корисници.

2. Постојат 4 различни звучни ефекти за стари лица, деца, мажи и жени.

3. Преку копчето за режим на микрофон, може да се префрлите на 32 GB Micro SD картичка.

4. Bluetooth (ефективно растојание од 10 метри) и 3,5 mm аудио приклучок, може да се поврзе со сите паметни телефони, компјутери, лаптопи и поддржува повеќе музички апликации.

5. [Батерија 1200mAh] Вградена мобилна батерија на полнење 1200mAh, многу издржлива. Може да се користи континуирано околу 5 часа откако е целосно наполнет, а време на употреба зависи од волуменот и функцијата што ќе ја изберете кога ја користите.

Спецификација:

1. 100% сосема нов и квалитетен
2. Тип: безжичен микрофон со Bluetooth караоке
4. Излезна моќност: 5W * 1 (излез на звучникот)
5. Опсег на фреквенција: 150Hz ~ 20KHz
6. Максимално ниво на звучен притисок:> 115dB 1KhZ THD <1%
7. Однос на сигнал до бучава: поголем од 85dB
10. Напојување: вградена батерија
11. Капацитет на батеријата: 1200 mA
13. Време на полнење: 3 ~ 4часа
14. Материјал за микрофон: алуминиумски метал + пластика
15. Функции: микрофон, Bluetooth звучник, плеер, рекордер, ревербет, промена на глас, селфи…

 

 

бежичен микрофон karaoke микрофон bezicen mikrofon

 

3 мислења за TRONICMASTER Безжичен USB микрофон звучник

 1. Violeta Simonovska

  Ni go dostavija dobar e

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Biljana

  Proizvodot e ok

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Dragana Todorovska

  Super e mikrofonot, zvukot e dlicen milo ni e sto go kupivme

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

TRONICMASTER Безжичен USB микрофон звучник
TRONICMASTER Безжичен USB микрофон звучник

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги