Turbo Pump – Пумпа на батерии за пренесување на течности

- 53%

699 ден

SKU: turbo-pump-пумпа-за-пренесување-на-течности Категории: , , ,

Опис на производот

 

Ви ја претставуваме најновата практична автоматска Турбо Пумпа на батерии за пренос на течности која  што ќе ви овозможува лесно и брзо пренесување на бензин, вода,  и многу други течности.

Само прицврстете го клипот со рацете и вклучете го и спремни сте за пренесување на течноста. Пумпата имама сензор за автоматско запирање и сигнализирање кога резервоарот е полн, спречувајќи прелевање!

Тајната на оваа турбо пумпа е во технологијата која ја има турбо сифон што ја пумпа целата течност до последната капка! Пумпата има моќно работно вшмукување на течности со брзина од 2,5 литри во минута.

 

Турбо пумпата  е безжична, лесна и пренослива – можете да ја користите  насекаде.

Таа  е одлична за автомобили, чамци, опрема за тревници, генератори, зимување, запушени одводи, аквариуми и многу др!

 

 

Оваа неверојатна пумпа за пренесување на течности може да ја имате за само

699 денари со бесплатна достава !

 

 

 

 

Работи на 3 AAA  батерии ( не се вклучени)
-Должината на цревото е 60cm.
-Должината на пумпата е 50cm

 

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Turbo Pump – Пумпа на батерии за пренесување на течности”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Turbo Pump – Пумпа на батерии за пренесување на течности
Turbo Pump – Пумпа на батерии за пренесување на течности

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги