USB Електричен полнач за моторцикли

420 ден

Се продава од:
5 out of 5
Ќе го добиете за 2-4 дена

Опис:

USB приклучокот за напојување е одличен за мотоцикли главно е изработена од трајна тврда пластика отпорна на висока температура и дожд. Има USB излез и запалка за цигари, а воедно може да се напојуваат повеќе модели на мобилни телефони, таблети, GPS и MP3 уреди. Има сино светло кога светлото е вклучено и јасно може да видите дали полначот работи. Полначот одговара на повеќето модели на моторцикли.

Карактеристики:

Водоотпорен

Влезна моќност: DC 12-24V

USB излез: 5V / 1.5A Макс

Боја: црна

Материјал: високо квалитетна тврда пластика

Должина на жицата: Околу 120ЦМ

Димензија: 4,6CM x 5,9CM x 3,4CM

 

 

 

 

 

 

 

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “USB Електричен полнач за моторцикли”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Достава на продавачот

Доставата на производите се врши преку Ин пошта, за 1-3 дена.

Начин на плаќање

Плаќате на рака, кога ќе го добиете пакетот, на доставувачот.

Од 120 до 200 денари во зависност, од големината на пакетот.

Враќање или замена на производ

Вршиме замена во рок од 6 дена од нарачка на производот.

USB Електричен полнач за моторцикли
USB Електричен полнач за моторцикли

420 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги