ИНОВАТИВЕН Валјак за бојадисување

690 ден

Се продава од:
4 out of 5
Ќе го добиете за 2-4 дена
SKU: valjak-za-farbanje Категорија:

ИНОВАТИВЕН РОЛЕР ЗА ФАРБАЊЕ: Вагнер СМАРТ ролерот ја држи бојата директно во рачката, и ви овозможува долг дострел за да можете да го трансформирате вашиот дом, побрзо и со помалку хаос во споредба со традиционалните вајаци и четки за бојадисување.
НЕМА ПОТРЕБА ЗА САДОВИ ЗА БОЈА: Овој валјак за боење обезбедува безгрешна алтернатива за садовите за боја држејќи до 650 мл. на боја директно во рачката за да бојадисува до 40 квадратни метри во едно полнење. Лесно стиснете го чкрапалото за директно да ја нанесете бојата во капакот на ролерот за боја.
ДОЛГА РАЧКА ЗА ВИСОКИТЕ ЅИДОВИ И ПЛАФОНИ: Продолжениот дострел ја намалува потребата за скали, овозможувајќи ви лесно да стигнете до таваните.
SMART ролерот може да се користи со латекс бои, вклучувајќи боја и прајмер во едно. Прицврстете ја цевката за полнење на вашата кантичка со боја, притиснете го вентилот за полнење, за да вшмукате боја директно во паметниот валјак.
ЧИСТЕЊЕТО Е ЛЕСНО: Едноставно вратете ја преостанатата боја од рачката назад во конзервата за боја и исплакнете го SMART ролерот со вода за лесно чистење.

Детали за производот: ИНОВАТИВЕН Валјак за бојадисување

Состојба

Ново

Наменето за

Машки и женски

Цена на достава

120 денари

Достава преку:

Видео: ИНОВАТИВЕН Валјак за бојадисување

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “ИНОВАТИВЕН Валјак за бојадисување”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

ИНОВАТИВЕН Валјак за бојадисување
ИНОВАТИВЕН Валјак за бојадисување

690 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Ќе можете да внесете оглас, и да ги следите вашите пратки.
Обнови ги
Shopping cart