Обликување на телото со корсет

Распродажба!

699 ден

SKU: waistband-корсет Категорија:

Високо квалитетен корсет за инстантно обликување на телото, или поточно заоблување на половините, израмнување на стомакот и подигање на градите.

Може да се носи под и над облека, може да го носите кога и каде сакате, надвор, дома, при вежбање и фитнес активности…
На косетот има три реда на копчиња/закачалки во зависност од тоа колку сакате да ги престегнете вашите половини.

Покрај истакнувањето на женственоста ќе ви влее и чувство на самодоверба.

Струкот во внатрешната страна е збогатен со силиконски паспул, кој спречува корсетот да се лизга или да паѓа.

Детали за производот: Обликување на телото со корсет

Величина:

(M-L), (XL-XXL)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Обликување на телото со корсет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Обликување на телото со корсет
Обликување на телото со корсет

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се