Xiaomi redmi note 9 garancija

Xiaomi redmi Note 9 4 GB RAM RAM 128 GB RAM. Стар 11 месеци, под гаранција, уште 13 месеци гаранција.

Телефонот доаѓа со оригинална кутија. USB полнач за брзо полнење, фактура.

Нема никакви недостатоци освен мала гребнатинка на дното, што може да се види на сликата.

Детали за производот: Xiaomi redmi note 9 garancija

Боја

Цена на достава

100 денари

Достава преку:

Еко логистик

Состојба

Половно

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Xiaomi redmi note 9 garancija”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

SKU: xiaomi-redmi-note-9-garancija Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart