популарно

Yazole

- 62%

499 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Ни останаа уште 6 во залиха.
 
Купувајте сигурно.
Спецификации:
Дијаметар: 40mm
Дебелина на каишката: 7mm
Должина: 24см
Ширина: 20мм
Отпорност на вода: 3Bar
 
Карактеристики:
Кварцено движење (Јапонски механизам).
Материјал на огледалото: Hardlex
Нерѓосувачки челик.

Детали за производот: Yazole

Brand Name

YAZOLE

Band Length

23.5cm

Movement

QUARTZ

Water Resistance Depth

3Bar

Clasp Type

Buckle

Case Material

Stainless Steel, business watch

Case Thickness

9mm

Dial Window Material Type

Glass

Item Type

Quartz Wristwatches

Boxes & Cases Material

No package

Band Material Type

Leather

Dial Diameter

38mm

Model Number

ZL8299A

Band Width

20mm

Case Shape

ROUND

Feature

Water Resistant, Shock Resistant, None

style

casual

Movement type

quartz watch

key words

watch men / montre homme / reloj hombre / mens watches

Buckle material

alloy

Band Material

PU leather

Product categories

watch men, montre homme

1 мислење за Yazole

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Stojanovski Oliver

  Imaat super brza dostava i kvalitetetno eleganten casovnik

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  499 ден

  Нема на залиха

  SKU: yazole Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart