Воздушен душек INTEX

- 20%

1,999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Димензии: (L) 2,03 x (Ш) 1,83 x (В) 0,25 m
Воздушен душек INTEX Classic Downy за 2 лица е дизајниран и за внатрешна и за надворешна употреба и припаѓа на серијата Standard.

Боја: сина
Технологија на влакна: Да
Број на лица: 2
Димензии: Д x Ш x В: 2,03 x 1,83 x 0,25 m
Висина на душекот: 25 см
Бостонски вентил: Брза инфлација и дефлација
Рачно време на надувување: 5 мин
Вграден електричен надувувач: Не
Дигитален контролен панел: Не
Добредојдовте: Тоник
Поддршка: цврста
Вградена USB порта: Не
Вклучен рачен надувувач: Не
Максимална тежина: 272 кг
Транспортна торба: Не
Материјал: ПВЦ
Големина на картон: (г) 11,43 x (ш) 36,83 x (в) 33,02 см
Тежина на картон: 4,5 кг

Интекс кревет на надувување кревет на надувување Интекс INTEX - Воздушни кревети за спални соби Воздушни кревети Воздушни креветиВоздушни кревети

Направено од висококвалитетен винил материјал со технологија Fiber-Tech одвнатре, фини полиестерски влакна кои тешко се носат, кои се прилагодуваат на обликот на телото и обезбедуваат душекот да не се деформира при употреба.

Воздушниот кревет има и вентил 2 во 1 за негово надувување и дефлација.

 

 

duseci intex cena

 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Воздушен душек INTEX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

1,999 ден

Слични производи…

Перница на надувување INTEX

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

499 ден

1,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: единечен-душек-intex-dura-beam Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart