Мини дигитална вага

599 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: mini-mala-vaga Категорија:

Капацитет 500грама
Точност 0.1грам

Автоматска калибрација

Автоматско исклучување

Две батерии вклучени во пакувањето.

Упатство за користење.

Повеќе режими на мерење. Грам, унца, карати.

 

Digitalna vaga

дигитална вага

Телесна вага

Kujnska digitalna vaga

Дигитална вага цена

Ваги цена

10 мислења за Мини дигитална вага

 1. Anastasia

  kasni isporakata

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Mihajlovski Toni

  predobra e zadovolen summ

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Elena Simonovska

  .

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Igor

  Odlicno

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Anonymous

  Super raboti, mnogu precizna!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Angelovska Marija

  Odlicna e raboti se zadovolna sum

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Ibrahim Yseini

  fala mnogu dobra e vaghata

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Mladenovska Irena

  ja imam raboti odlicno bez nikakov problem, vi ja preporacuvam 🤗 👌

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги