Полица за чевли VASAGLE LBS078B01

4,699 ден

Опис:

Бои: рустикално кафеава,
Црна Материјал: иверица, челик
Димензии: 100 x 30 x 45 cm (Д x Ш x В)
Тежина: 10,3 кг
Максимална носивост на каучот: 90 kg
Максимална носивост на секоја мрежеста полица: 5 kg

 

клупа за чевли мк

клупа за чевли цени

клупа за чевли цена

Полица за чевли мк

Полица за чевли скопје

Полица за обувки

Содржина на пакетот:

1 x Клупа за чевли
1 x комплет за монтирање
1 x Упатство за употреба (FR, EN, DE, ES, IT)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Полица за чевли VASAGLE LBS078B01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

4,699 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: полица-за-чевли-vasagle-lbs078b01 Категории: , , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart