- 52%

999 ден

SKU: star-shower Категории: ,

Донесете ја забавата дома!

6 Новогодишни слајдови
2 Слајдови за Ноќта на вештерките
1 Слајдови за валентајн (срца)
1 Велигденски слајд
1 Роденденски слајд (балони)
1 Огномет слајд.

11 мислења за Star Shower

 1. Anonymous

  Dobar proizvod. Samo ja nema intezivnosta na boite.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Snezana Jakimovska

  Pristigna denes blagodaram mn e ubavo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Наумовска Тања

  Слајд шоуто е супер има толку многу празнични дискови, неверојатно е…благодариме 🎉🎁

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Radmila Angjelkovska

  Kartickite za menjavanje se site meshani pa dve odat se vrtat normalno.

  Uploaded video(s):

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Evgenija Stankovska

  proizvodot e odlicen zadovolni sme, ako moze uste eden da naracame ovoj pat za poklon ni e 🎁😍

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Marjan Nikoloski

  Ja dobiv pratkata
  Fala vi mnogu

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 7. Robert Gjorgievski

  Go dovime izgleda odlicno ima tocno dvanaeset razlicni slajdovi, a na eden slajd duri ima 4 razlicni figuri, top e zadovolni sme

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Марија Николова

  Одличен, фигурите се гледаат јасно и светло !!

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги