Силиконски очила за деца

499 ден

Опис

▷ Очила за блокирање сина светлина: детски bluelight gl за секојдневна употреба кога децата користат компјутер, iPad или паметен телефон. може да го намали отсјајот на екранот, да го намали зрачењето на компјутерот итн., може ефикасно да ги олесни сувите и уморни очи, да го намали заматениот вид и е одличен избор за деца.

Рамка: Издржлива конструкција на рамка и цврст материјал, рамката е многу флексибилна, удобно го контурира лицето на вашите деца. Рамката има винтиџ дизајн.

ocila za deca ceni

naocari za deca

наочари за заштита

naocari za deca za zastita

naocari za zastita

наочари

ocila sonce

наочари за деца

ocila za sonce za deca

очила за деца цена

очила за деца за заштита

Детали за производот: Силиконски очила за деца

Боја

сино-жолта, зелено-розова

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Силиконски очила за деца”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

499 ден

SKU: силиконски-очила-за-деца Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart