Ab Roller машина за стомачни мускули, со 4 тркала.

- 30%

699 ден

Само 1 останати на залиха

Внеси оглас!

Доколку сте индивидуалец или претпријатие, и нудите производи и услуги, регистрирајте се бесплатно.

★ Удобна рачка што не се лизга: Има густа и еколошка гумена пена, пријатна и еластична. Плус, удобната подлога за колено ви дава подобро физичко искуство.
★ Безбеден и стабилен: Аб тркалото има широк и дебел валјак со големо лежиште, добра еластичност, и отпорност на притисок без бучава.
Триаголната структура обезбедува одлична целокупна стабилност на движењето при тркалањето.
★ Премиум материјали и цврста конструкција: Има добра носивост и може да поддржи 400 кг. За разлика од другите ефтини ролни, овој систем е изработен од издржлив густ материјал од не’рѓосувачки челик, цврст јаглероден челик.
★ Совршен фитнес уред за домашна употреба: Го зајакнува и тонизира целото тело фокусирајку се на стомачните, јадро, торзото, рамената, рацете, горниот дел и долниот дел на грбот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ab Roller машина за стомачни мускули, со 4 тркала.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ab Roller машина за стомачни мускули, со 4 тркала.
Ab Roller машина за стомачни мускули, со 4 тркала.

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се