Опрема за вежбање и Тегови

Категории

Се прикажуваат сите 21 резултати

Фитнес платформа InnovaGoods

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 4,999 ден.Current price is: 2,699 ден.
46%

Gympak Max пренослив систем за вежбање InnovaGoods

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 7,800 ден.Current price is: 4,699 ден.
40%
699 ден
Original price was: 1,999 ден.Current price is: 1,299 ден.
599 ден799 ден

Ремени за кревање тегови

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 599 ден.
40%

Gembonics – Јаже за скокање

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 599 ден.
57%
Original price was: 1,499 ден.Current price is: 699 ден.

Еластична фитнес шипка за вежбање со вибрации

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,200 ден.Current price is: 999 ден.
55%

Сет тегови со меката неопренска обвивка

Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 3,200 ден.Current price is: 2,299 ден.
28%

Сет тегови 15кг

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 7,000 ден.Current price is: 3,599 ден.
49%
Најпродаван
Masazer za glava

Ударен масажер со вибрации

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,599 ден.Current price is: 899 ден.
44%

Прилагодлив сет тегови за домашна теретана

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 7,000 ден.Current price is: 4,599 ден.
34%
Најпродаван
Комплет пренослива опрема за вежбање на целото тело
Original price was: 1,400 ден.Current price is: 899 ден.
36%

Алатка за истегнување за зголемување на цврстината на телото

Само 2 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 799 ден.
43%

Фитнес Тркало за Стомачни

Само 1 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

699 ден

Ab Roller машина за стомачни мускули, со 4 тркала.

Распродадено

Нема на залиха

Original price was: 1,000 ден.Current price is: 699 ден.
30%
Најпродаван
Професионален масажер

Професионален масажер

На залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 2,800 ден.Current price is: 1,899 ден.
32%
Најпродаван
апарат за стомачни

Апарат за стомачни мускули Mobile-Gym

Само 3 останати на залихаДоставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 800 ден.Current price is: 499 ден.
38%
Најпродаван
два сета ластици
699 ден1,199 ден

Не сакате да плаќате високи суми и да вежбате со други луѓе? Но сакате атлетско тело и стомачни? Имаме решение: изберете справи и тегови и вежбајте од дома.

Со квалитетни реквизити, и доволно количество тегови во удобноста на вашиот дом, можете да направите квалитетен тренинг за сите мускулни групи. Вежби за нозе, вежби за грб, гради, рамења, раце, но и стомачни може да се изведат во удобноста на вашиот дом.

Теговите и шипките се наменети за вежбање буквално на сите: мажи и жени кои сакаат да имаат мускули.

Во категоријата тегови спаѓаат не само обичните тегови на кои сме навикнати уште од мали нозе, туку и исклучително иновативните видови тегови, кои ни овозможуваат нови интересни форми на вежбање. Покрај класичните тегови со различни димензии, материјали и бои, може да се најдат и поединечни тегови или како сет тегови.

Тегови за вежбање
Set tegovi
Тегови 15кг
Сет тегови
Едно рачни тегови
Гумирани тегови

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart