Пренослив Bluetooth Сабвуфер

599 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Сабвуфер со Bluetooth звучник, 3D стерео звучник на музика.

Опис на звучникот:
Изработен од висококвалитетен матеројал, издржлив е и лесен за носење.
Неговата должина е 15,5 см, ширина 7,5 см и висина 7,5 см.
Компатибилен е со повеќето телефони, компјутери и други уреди со Bluetooth функција.

Име на ставка: Bluetooth звучник
Материјал: ABS
Капацитет на батеријата: 1200 mAh (вклучен)
Време на репродукција: 3-4h
Поддршка за протокол на Bluetooth: A2DP, AVRCP
Растојание на пренос: 10m
Bluetooth верзија: V4.2 (вклучено)
TF/U меморија на дискот: Поддршка
Големина: 15,5смх7,5смх7,5см/6,1инх2,95инх2,95ин

Пакетот вклучува:
1 X звучник
1 X Кабел за полнење

Bluetooth звучник мк Bluetooth звучник 2 звучник Пренослив звучник звучник за музика

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Пренослив Bluetooth Сабвуфер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пренослив Bluetooth Сабвуфер
Пренослив Bluetooth Сабвуфер

599 ден

599 ден

Нема на залиха

SKU: bluetooth-vufer Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart