B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

- 20%

1,599 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Чип на слушалките: AD6976D4 JL
Чип на звучникот: AC6956C4 JL
Големина: 58mm х 58mm х 92mm
Полнење: Тип C
Боја: црна
Нето тежина: 180 g
Bt верзија: 5. 1
Погон на звучникот: 40mm 4Ω5W
Погон на слушалки: 8mm 32Ω
БТ растојание: 10-15 метри
Фреквентен опсег: 20Hz-20KHz
Полнење: DC 5V
Порта за полнење: Тип-C
Батерија: 600 mah
Батерија за слушалки: 40mah
Време на репродукција на звучникот: околу 5 часа
Време на репродукција на слушалките: 4-6 часа

Звучник 2 во 1 Безжични слушалки Звучник 2 во 1 Безжични слушалки 4 Безжични слушалки mk cena Безжични слушалки мк цена Безжични слушалки скопје спортски звучник за слушалки TWS спортски звучник слушалки слушалки TWS

3 мислења за B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Magdalena Filipovska

  Odlicni se i prakticni

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Trajce Gligorov

  Gi zedov isti se kako na slikite

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 3. Стефан

  Топ се

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1
  B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

  1,599 ден

  1,599 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: bezicni-slusalki-i-zvucnik Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart