B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

1,599 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Чип на слушалките: AD6976D4 JL
Чип на звучникот: AC6956C4 JL
Големина: 58mm х 58mm х 92mm
Полнење: Тип C
Боја: црна
Нето тежина: 180 g
Bt верзија: 5. 1
Погон на звучникот: 40mm 4Ω5W
Погон на слушалки: 8mm 32Ω
БТ растојание: 10-15 метри
Фреквентен опсег: 20Hz-20KHz
Полнење: DC 5V
Порта за полнење: Тип-C
Батерија: 600 mah
Батерија за слушалки: 40mah
Време на репродукција на звучникот: околу 5 часа
Време на репродукција на слушалките: 4-6 часа

Звучник 2 во 1 Безжични слушалки Звучник 2 во 1 Безжични слушалки 4 Безжични слушалки mk cena Безжични слушалки мк цена Безжични слушалки скопје спортски звучник за слушалки TWS спортски звучник слушалки слушалки TWS

3 мислења за B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. С*****
  Топ се
  T***** G*******
  Gi zedov isti se kako na slikite
  M******** F*********
  Odlicni se i prakticni

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1
  B20 Безжични Слушалки и Звучник – 2 во 1

  1,599 ден

  1,599 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: bezicni-slusalki-i-zvucnik Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart