Bluetooth Звучник со LED екран

- 36%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики на звучникот со аларм.

Со будилник и функција за приказ на време.

Со FM радио,

Функција за прикажување на температурата.

Моќност на звучникот: 5W * 2. Чист синематик звук, со бас.

Големина на звучникот: 14.3cm x 6.4cm x 3.3cm

Тежина на единечна машина: 476 g

Капацитет на батеријата: 1400 mAh (вклучен)
Напон на полнење: DC 5V
Интерфејс за полнење: Micro-USB
Bluetooth верзија: 5.0
Екран: Температура во реално време
Осветленост: 3 брзини (прилагодливи).

 

①: Усб приклучок
②: приклучок за картичка TF
③: Приклучок за полнење DC 5V
④: Вклучи / исклучи
⑤Режим на музика (TF картичка, Bluetooth, усб, FM, часовник), кратко притиснете.
Кликнете двапати на копчето „М“ за да ја поставите осветленоста на часовникот.
⑥ „репродукција / пауза“, кратко притискање во режим FM за автоматско пребарување радио станици.
⑦: Во режимот на музика, краткото притискање за „претходна песна“ и долгото притискање за „намалување звук“
⑧: Во режимот на музика, краткото притискање за „следната песна“ и долгото притискање за „јачина на звук +“
⑨: Копче за поставување аларм / часовник


zvucnik cena mk zvucnik cena

Детали за производот: Bluetooth Звучник со LED екран

Боја

,

4 мислења за Bluetooth Звучник со LED екран

4.8 од 5
3
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Sibel mehmedi

  Stigna pratkata vi blagodaram 😊

  Корисно(2) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Dragan Trajanovski

  Biva

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. jove tashovski

  uboo

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Sonja Lazarevska

  Odlicen ist kako na slikite

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  899 ден

  Само 2 останати на залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: bluetooth-zvucnik-so-led-ekran Категории: , ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart