Bluetooth Звучник со LED екран

- 36%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: bluetooth-zvucnik-so-led-ekran Категорија:

 

Карактеристики на звучникот со аларм.

Со будилник и функција за приказ на време.

Со FM радио,

Функција за прикажување на температурата.

Моќност на звучникот: 5W * 2. Чист синематик звук, со бас.

Големина на звучникот: 172 * 54 * 75 мм

Тежина на единечна машина: 476 g

 

①: Усб приклучок
②: приклучок за картичка TF
③: Приклучок за полнење DC 5V
④: Вклучи / исклучи
⑤Режим на музика (TF картичка, Bluetooth, усб, FM, часовник), кратко притиснете.
Кликнете двапати на копчето „М“ за да ја поставите осветленоста на часовникот.
⑥ „репродукција / пауза“, кратко притискање во режим FM за автоматско пребарување радио станици.
⑦: Во режимот на музика, краткото притискање за „претходна песна“ и долгото притискање за „намалување звук“
⑧: Во режимот на музика, краткото притискање за „следната песна“ и долгото притискање за „јачина на звук +“
⑨: Копче за поставување аларм / часовник

zvucnik karaoke звучник со аларм Bluetooth termometar

zvucnik

 

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Bluetooth Звучник со LED екран”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Bluetooth Звучник со LED екран
Bluetooth Звучник со LED екран

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart