Најпродаван

Заштитна прекривка

- 67%

Original price was: 1,500 ден.Current price is: 499 ден.

Микрофибер прекривка со две лица.
Кафено/бела боја
Лесна за одржување
Материјал: 100% полиестер
Секаков вид гарнитури до 230x190cm

4 мислења за Заштитна прекривка

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. S***** R*********
  Odlicna e prekrivkata vi blagodaram
  V******* V**********
  Proizvodot e super kako sto mozete da vidite isti e kako ...
  Proizvodot e super kako sto mozete da vidite isti e kako na slikite, tkaeninata e mikrofiber i e meka na dopir
  M***** H*********
  Super se deneska gi dobiv
  V******** G**********
  Mnogu e kvalitetna i udobna prekrivkata, ja preporacuvam,...
  Mnogu e kvalitetna i udobna prekrivkata, ja preporacuvam, a i isporakta im bese mnogu brza

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Заштитна прекривка
  Заштитна прекривка

  Original price was: 1,500 ден.Current price is: 499 ден.

  Original price was: 1,500 ден.Current price is: 499 ден.

  Распродадено (не може да се нарача)

  SKU: cauch-coat Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart