Керамичка четка за исправање на косата

(1 Мислење)
- 36%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Четката HQT-909B е идеална керамичка четка за исправање со загревање бидејќи, има 6 различни нивоа на топлина во зависност од типот на косата што треба да ја исправи.

Поради својот брановиден дизајн, ја исправа косата без да ги крши врвовите. Долг кабел со можност за ротирање 360 степени. Има елегантен облик и на тој начин се разликува од другите слични четки на пазарот.

Спецификации:

Материјал на плочата: Керамичка

Моќност: 34W-45W

Тежина: 360g

Големина на производот: 31cm x 4.6cm x 4.5cm

Минимална температура: 130 степени

Максимална температура: 200 степени

Напон: 110v-240v

1 мислење за Керамичка четка за исправање на косата

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ленче Милевска

  Prezadovolna sum

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Керамичка четка за исправање на косата
  Керамичка четка за исправање на косата

  899 ден

  899 ден

  SKU: cetka-za-kosa Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart