Тренажер за велосипед SONGMICS SBT01B

6,699 ден

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификации:

Боја: црна
Материјал: нерѓосувачки челик
Големина на расклопен производ: 50 x 40 x 42 cm
Големина на преклопен производ:  50 x 14 x 42 cm
Тежина на производот: 7,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 100 kg
Производител: ‎SONGMICS
Тип на велосипед: патен велосипед, планински велосипед

Не дозволувајте  дождот и лошото време да ве спречи кон остварување на вашите цели- возење на велосипед.

Со еден едноставен чекор, ќе го поставите вашиот велосипед во вашата соба.

Кога го имате Тренажерот за велосипед на SONGMICS, времето не може да го спречи вашето вежбање.

Карактеристики:

Не дозволувајте дождот да ве спречи: Со 6 прилагодливи нивоа на отпор, овој држач за вежбање со велосипед во затворен простор ви дава искуство на возење во удобноста на вашиот дом.

Брзо и стабилно: Лесно монтирајте го вашиот велосипед на врвот на овој внатрешен велосипедски тренер со користење на рачката за брзо ослободување. Со 5 прилагодливи стапала и цврста челична рамка, овој тренер за велосипед обезбедува стабилно возење внатре.

Компатибилност со широк опсег: Овој магнетен држач за вежбање велосипед може да се користи со тркала од 66-71cm или 700C и велосипеди со должина на оската на задното тркало помеѓу 4,9-6,6″; се препорачуваат друмски велосипеди над планинските велосипеди бидејќи создаваат помала бучава поради нивните гуми. За помала бучава се предлага душек или тепих под држачот.

внатрешен тренер за велосипед

 

 

staticen drzac

тренер за велосипед мк

Тренажер за велосипед

 

Содржина на пакетот:

1 x штанд за тренер за велосипеди во затворен простор
1 x рајзер на предни тркала
1 x прилагодлив менувач на отпор
1 x брзо ослободување
1 x инструкции

SONGMICS Белешки:

Уверете се дека вашиот велосипед е безбедно монтиран пред употреба.
Никогаш не допирајте ја гумата или отпорното тркало за време на употребата.
Никогаш не пуштајте ги рачките на велосипедот додека го користите.

Тренажер
Trenazer za velosiped

1 мислење за Тренажер за велосипед SONGMICS SBT01B

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Христијан

  Одличен тренажер, може слободно да се користи со 29″ велосипед. Лесен за склопување и доста практичен.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Тренажер за велосипед SONGMICS SBT01B
  Тренажер за велосипед SONGMICS SBT01B

  6,699 ден

  6,699 ден

  Нема на залиха

  EAN: 2000000357065 SKU: drzac-za-velosipedi Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart