Grey Jack 1811 поларизирани очила за сонце

- 40%

899 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

 

1/ Обезбедете квалитетни очила за сонце.

2/ Класичен дизајн на очила за сонце.

3/ Поларизираниот објектив помага да се врати вистинската боја

4/ Направени се со квалитетни материјали, лесни и силни.

5/ GRAY JACK Vision леќите се опремени со 400UV, што значи дека можат да блокираат 100% од UVA и UVB зрачењето.

 

најпродавани очила за сонце

ocila za sonce online

женски очила за сонце

 

 

 

 

ocila za sonce maski

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Grey Jack 1811 поларизирани очила за сонце”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Grey Jack 1811 поларизирани очила за сонце
Grey Jack 1811 поларизирани очила за сонце

899 ден

899 ден

На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

SKU: grey-jack-метални-поларизирани-очила-за-сонце Категории: ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart