Женски очила за сонце

- 50%

499 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: zenski-ocila-za-sonce Категорија:

Ретри стил.

УВ400 поларизирани.

ночари за сонце женски женски ночари женски очила женски очила за сонце detali za zenskite ocila karakteristiki na ocilata

 

Мислења

Само корисниците кој го имаат нарачано производот, можат да остават мислење.

Оценете го први “Женски очила за сонце”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Женски очила за сонце

499 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги