Очила со 5 променливи рамки GREY JACK 6031

- 53%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Detski ocila za sonce Наочари за сонце машки Naocari za sonce Naocari MK online Naocari za sonce mk Машки очила за сонце Оригинал наочари за сонце Очила

  1. Црни поларизирани леќи
  2. Жолти (Night Vision) леќи
  3. Кафеави леќи

GRAY JACK Рамка за очила со 5 магнетни леќи.
Премиум рамка TR90, издржлива и флексибилна. Пријателски на кожата и удобен дизајн.
Вклучени клипови 5 во 1 за повеќекратна употреба.
Објективи за очила за сонце со магнетен клип, може совршено да се совпаднат со клипот.

UV400

 

 

 

Димензии на производот ‎ : ‎ 14 x 13,6 x 3,8 cm; 150 грама
Датум: ‎ 7 октомври 2020 година
Производител: GRAY JACK
ASIN: B08KZRBLWZ
Број на дел од ставката ‎ ‎ ‎ TR6030C5
Одделение: Унисекс возрасни
Производител ‎: ‎ GRAY JACK, GRAY JACK
Тежина на артиклот: 150 g
Димензии на ставката ДxШxВ : ‎ 14 x 13,6 x 3,8 сантиметри

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Очила со 5 променливи рамки GREY JACK 6031”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прашања и одговори за производот

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

Одговори

Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Очила со 5 променливи рамки GREY JACK 6031
Очила со 5 променливи рамки GREY JACK 6031

899 ден

899 ден

На залиха

4.67 out of 5
SKU: grey-jack-6031 Категорија:
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart