Количка за пазарење KST02GY

4,999 ден

Опис

Боја: сива
Материјал: 600D полиестер, алуминиумска цевка, EVA
-Тркала
Големина на производот: 44 x 27 x 100 cm
Ранец Големина: 31 x 24 x 54 cm
Тежина: 2,8 кг
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 25 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на отстранлив ранец: 10 kg

Во случај да го напуштате супермаркетот секогаш оптоварени со многу кесиња, време е да ја добиете оваа количка за пазарење која лесно се тркала.

Што ја прави SONGMICS кошничката за пазарување толку уникатна?

Производите на SONGMICS секогаш импресионираат со мултифункционалноста: сивата торба лесно се откачува и може да се користи и како стилска чанта за рамо во која можете да складирате предмети до 10 кг. Поврзувајќи ја торбата со алуминиумската рамка повторно, товарот на лежиштето се искачува до 25 kg. Поради паметниот дизајн, количката останува цврста и стабилна дури и ако е целосно наполнета.

Згора на тоа, количката има повеќе прегради на ваша команда за складирање на вашиот чадор, слушалки или список со намирници. Посебно погодно е изолираното место за одржување на добра разладена и замрзната храна додека не се вратите дома.

Количката може да се закачи на количката во супермаркет со 2 назначени куки. Прилагодливата рачка нуди добра поддршка за зглобот и го олеснува движењето на количката. Рефлекторите гарантираат безбедност додека ја влечете количката на тротоарите.

Лесно се склопува: Откако ќе го добиете пакетот, останува само да ја одвиткате алуминиумската рамка и да ги закачите тркалата и торбата. Шрафцигер не е неопходен бидејќи тркалата може да се склопат со едноставно „Кликнување“. Торбата е прикачена со помош на прицврстувачи со кука и јамка.

количка за пазарење

Содржина на пакетот:

1x Количка за пазарење
1x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Количка за пазарење KST02GY”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Количка за пазарење KST02GY
Количка за пазарење KST02GY

4,999 ден

4,999 ден

Доставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

SKU: KST02GY Категории: , ,
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart