Кујна

Категории

Се прикажуваат сите 11 резултати

Кујнска полица на тркала KKS60XV1

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

4,099 ден

Количка за пазарење KST02GY

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

4,999 ден

Корпа за отпадоци LTB10WT

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 20-30 дена

2,499 ден

Бар маса LBT12X

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

5,899 ден

Странична маса на тркалца LRC78X

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

4,699 ден

Geepas Мелница за месо

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 4,600 ден.Current price is: 2,999 ден.
35%

Професионален сет кујнски ножеви со нелепливи облоги

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 4,200 ден.Current price is: 899 ден.
79%

Рачна преса за цедење

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%

Рачно ренде сецко

Достапно по нарачкаДоставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 999 ден.
29%
популарно
Speedy chopper

Speedy chopper

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,200 ден.Current price is: 699 ден.
42%

Преносна кошница за миење и цедење

Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

Original price was: 1,400 ден.Current price is: 499 ден.
64%
Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Shopping cart