Најпродаван

Ударен масажер со вибрации

(1 Мислење)
- 44%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела Македонија.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

За (мини пиштол за масажа)
– Лесна за употреба.
– Вибрации од 3 нивоа
– Максимална брзина: 2500r/min
– Предности: Лесен за носење. Пиштол за масажа од џебен тип.

💕【Моќен мал пиштол за масажа】- Мал, но полн со моќност, прилагодување со 3 брзини, интелигентно прилагодена излезна моќност на моторот, силна и стабилна, што го прави телото поудобно, го намалува притисокот, лесно и безболно.
💕【Тивок пиштол за масажа】- Работното ниво на звук на овој тивок пиштол за масажа е околу 45 db, што може да се користи дома, канцеларија и теретана без да им пречи на другите.
💕【Долготрајна батерија】- Со долготраен капацитет на батеријата од 1800 mAh, може да работи континуирано 5 часа и може да се користи нормално 1 недела по целосно полнење.
💕【Пренослив дизајн】- Само 150 g, дури и полесен од мобилен телефон, што е погодно за носење на патување.
💕【Одличен подарок】- Погоден за луѓе кои страдаат од напнатост на вратот, напнатост на колковите, кога седат на биро долго време.

Masazer za glava Fascial gun mk

 • Производ
 • Слики

Професионален масажер

1,899 ден -32%
Карактеристики 1. Вклучува 4 глави за масажа, со различни придобивки. 2. Ефективно намалете ја вкочанетоста и болката во мускулите, и зголемете ...

1 мислење за Ударен масажер со вибрации

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Bojan

  Odlicen priizvod.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  899 ден

  899 ден

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart