Надворешни LED соларни светла – факели

699 ден1,399 ден

избриши
Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

SKU: nadvoresni-solarni-svetla Категории: ,

Свршена декорација: Абажурна ламба за соларните патеки. ЛЕД светлината на патеката, може да донесе уникатен украсен шарм на вашата патека, градина, тревник, двор.

Сончево напојување: Автоматски се полни 4-6 часа под директна сончева светлина и работи автоматски до 8 часа во текот на ноќта. Фактори како врнежливи денови може да го продолжат времето на полнење.
Водоотпорни: Нашите сончеви светла за на отворено, се дизајнирани да бидат водоотпорни, со цел да ги задоволат сите надворешните средини. Можете да ги инсталирате на кое било место, без да се грижите за лошите временски услови.
Лесно да се инсталира: Поставете ги на место каде што може да биде изложено на директна сончева светлина. Ако почвата е премногу тврда, прво може да ја навлажнете или да ископате мала дупка.

Спецификации:

Материјал: пластика
Вклучување: Вклучено / ИСКЛУЧЕНО Пред да се користат треба да се отворат и да се вклучат на копчето.
51 цм висина.
Батерија: 1.2V / 1Pc AA Ni-MH
Водоотпорен рејтинг: IP44

 

LED соларни светла Факел Соларни светилки за двор Соларни факели Solarni lampi za dvor lampi za dvor Соларни лампи за тераса

Детали за производот: Надворешни LED соларни светла – факели

Количина:

Две, Четири, Шест

5 мислења за Надворешни LED соларни светла – факели

 1. Hristina Ganceva

  Preubavi. Isti kako na slikata rabotat site. Brza dostava

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Vesna Cvetanovska

  super se gi imam i vo zivo se isti, rabotat perfektno, fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Ivica Jankovski

  Prezadovolen sum od svetlata eve vtor paket naracuvam, odlicno izgledaat!

  Корисно(1) Бескорисно(1)You have already voted this
 4. Angelovski Vlatko

  Odlici se gi zedov, pozz

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 5. Мила Николовска

  Само што ги добивме вчера одлични се исти како на сликите, изгледаат стилски и слатко навечер

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Надворешни LED соларни светла – факели
Надворешни LED соларни светла – факели

699 ден1,399 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги