P36 TWS Гејмерски безжични слушалки

- 55%

999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

TWS Bluetooth гејмерски слушалки со микрофон P36 – Bluetooth 5.0, IPX-5, 350mAh, 20-20000Hz, 120dB

Слушалките TWS Bluetooth се слушалки направени за играње игри. Контролното копче ви овозможува вклучување и исклучување, паузирање, репродукција, одговарање на повик и зголемување и намалување на јачината на звукот. За волумен, потребни се три кликнувања. Уникатниот изглед и модерен стил се вистински зборови за да се опишат овие слушалки.

Модел на производ: P36

Моќност на звучникот: 32 оми-0,0015 mW*2 вистински бакарен прстен

Спецификација на звучникот: 13mm*2 Bt верзија:JL 6983/5,1
верзија bt растојание:10-12 метри.

Големина на производот:40mm*18mm*24mm

Батерија за слушалки:35mAh/401010

Тежина на производот:48g Големина на куќиштето за полнење:80mm*45mm*30mm

Боја на производот: Црна

Карактеристики:
– Безжични слушалки за игри наменети првенствено за видео игри
– Овие TWS слушалки се стабилни и удобни за носење
– Висококвалитетен звучник
– Интересен дизајн на слушалки и куќиште за полнење
– Футролата за полнење ќе ги наполни слушалките до 4 пати
– Со контролно копче и микрофон

Спецификации:
– Број на модел: P36
– Принцип на вокализам: Динамичен
– верзија на Bluetooth: v5.0
– Bluetooth растојание: околу 10m
– Оценка за отпорност на вода: IPX-5
– Батерија за полнење: 350 mAh
– Батерија за слушалки: 35 mAh
– Време на игра: до 5 часа
– Време на полнење на слушалките: 1ч
– Време на полнење на кутијата за полнење: 1ч
– Опсег на фреквентен одговор: 20-20000Hz
– Звучник: 13 mm, 32 Ohm
– Чувствителност: 120 dB
– Димензии на кутијата за полнење: 80 x 45 x 30 mm
– Тежина: 48 g

Пакетот вклучува:
– TWS Bluetooth слушалки P36
– Кутија за полнење
– Кабел за полнење
– Чаша за 2 уши
– Упатство за користење

Можат да се поврзат преку Bluetooth со сите. Android и iOS телефони.

12 мислења за P36 TWS Гејмерски безжични слушалки

5.0 од 5
12
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Мирјана Мандиќ

  Одлично

  Корисно(2) Бескорисно(2)You have already voted this
 2. Ivan Spasovski

  Gi zemav
  Top se
  Fala vi 👌

  Корисно(2) Бескорисно(2)You have already voted this
 3. Sanel

  Narackata mi dojde Ja zedov
  Fala vi premnogu zadovolen sum od slusalkive

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 4. Андоновски Марко

  Многу сум задоволен од овие Bluetooth слушалки. Дизајнот е прекрасен, па дури со нив доаѓаат и гумени врвови со различна големина.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Андоновски Марко
 5. Мартин Пресилски

  Феноменален звук, изглед и дизајн

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 6. Anonymous

  Супер се, топ состојба и трајна батерија.

  Корисно(0) Бескорисно(1)You have already voted this
  Image #1 from Anonymous
 7. Dimitar Pavlovski

  Odlicni se isti kako na slikite

  Корисно(1) Бескорисно(0)You have already voted this
 8. Petar

  Zdr mi stignaa slusalkite i se top davaat top zvuk fala vi

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 9. debreslioski

  Mi pristigna pratkata mn sum zadovolen od proizvodot

  Корисно(0) Бескорисно(2)You have already voted this
 10. Ѓоко Ивановски

  Samu sto stignaa

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Ѓоко Ивановски
 11. Nikola

  Slusalkite se fenomenalni, vi blagodaram mnogu❤️

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 12. Сергеј Малјановски

  Многу сум задоволен од слушалките, ми пристигнаа за еден ден и работат беспрекорно.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  P36 TWS Гејмерски безжични слушалки
  P36 TWS Гејмерски безжични слушалки

  999 ден

  999 ден

  На залиха | Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  SKU: p36-tws Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart