Безжични Bluetooth слушалки F9-5

1,199 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Веќе не мора да ги криете каблите под кошулата! Уживајте во музика и разговарајте одвоени од телефоните и каблите.

Во пакетот добивате станица – футрола за полнење слушалките и USB-кабел – слушалките немаат копчиња на нив, туку работат на допир. Едно полнење на куќиштето е доволно за 7 полнење на слушалките. Исто така можат да се полнат и телефони.
Магнетно затворање – Станицата за полнење има магнетно затворање – исклучително лесно се затвора и отвора. Лесен е и компактен – лесно се вклопува во вашиот џеб.
Висок квалитет на звукот – Слушалките успешно ги блокираат амбиенталните звуци, водоотпорни се и имаат HiFi квалитет на звукот.
Батеријата на слушалките е доволна за 3 часа континуирана употреба – Станицата за полнење има дисплеј што го прикажува статусот на батеријата на левата и десната слушалка, како и батериите на станицата за полнење.

Принцип на вокализам: Динамичен – Stereo.
Контрола на јачината на звукот: Да

Сите слушалки

• Пакетот вклучува: полнач, слушалки, USB кабел.
Слушалките немаат копчиња на нив, туку работат на допир.
• Ако сакате да пуштите или прекинете песна или да одговорите на повик, треба еднаш да допрете која било слушалка со прст.
• Допрете двапати за да прескокнете на следната песна.
• За да ја промените јачината на звукот, допрете една или друга слушалка три пати, во зависност од тоа дали сакате да ја зголемите или намалите јачината на звукот.
• За да ги вклучите и исклучите слушалките, притиснете која било слушалка три секунди.

Можат да се поврзат преку Bluetooth со сите. Android и iOS телефони.

слушалки F9-5 Безжични Bluetooth слушалки F9-5

Име на брендот: OEM
Модел: Слушалки F9-5
Стил: TWS (вистински безжичен стерео звук.)
Комуникација: Безжична Wireless
HiFi слушалки
Функции: Водоотпорни, без шум, микрофон, LED дисплеј, Power Bank
Водоотпорен стандард: IPX-7
BT верзија: 5.1
Боја: Црна
Слушалки: 50 mAh
Батерија на футролата за полнење: 2000 mah.
Време на слушање музика: 3-5 ч
Време на мирување: 120 часа
Растојание на пренос: 10 метри

Сертификати: CE, RoHS.

16 мислења за Безжични Bluetooth слушалки F9-5

5.0 од 5
16
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Д****
  Одличен производ ,супер услуга ,достава
  I**** S*
  The best
  М******* С*
  Amazing
  V***** n*********
  Zdravo, denes gi podignav slusalkite, se e vo red, vi bla...
  Zdravo, denes gi podignav slusalkite, se e vo red, vi blagodaram
  Imajte prijatna vecer
  A********
  Dobri se i kvalitetni
  B****** M******
  Falla vi pratkata stigna
  М***** С**********
  Ми се допаѓа сè кај нив, благодарам. 😉
  М****** М*****
  👍
  С***** М**********
  Одлични се,брза достава и одличен производ
  М**** Т*********
  Супер
  F***** J********
  Nice
  A***** G*******
  Супер се! Ептен сум задоволна од нив и нивниот лесен начи...
  Супер се! Ептен сум задоволна од нив и нивниот лесен начин на употреба... им ги препорачувам на сите
  R****** S**********
  Слушалките се баш онакви како што се и опишани. Реална це...
  Слушалките се баш онакви како што се и опишани. Реална цена за карактеристиките кои ги имаат.
  Т*** К********
  Predobi
  П*** П******
  .
  D****** T******
  Mnogu dobar proizvod

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Безжични Bluetooth слушалки F9-5
  Безжични Bluetooth слушалки F9-5

  1,199 ден

  Слични производи…

  N21 Безжични слушалки

  Распродадено

  Нема на залиха

  Original price was: 1,899 ден.Current price is: 1,030 ден.
  46%

  P36 TWS Гејмерски безжични слушалки

  Распродадено

  Нема на залиха

  Original price was: 2,200 ден.Current price is: 999 ден.
  55%

  1,199 ден

  Нема на залиха

  SKU: bluetooth-slusalki-f9-5 Категорија:
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart