Паметна телесна вага со 12 функции

- 47%

999 ден

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Спецификација на паметната вага:

Материјал: Цврсто стакло

Боја: Црна

Големина: 26 x 26 см

Напојување: ААА батерија

Опсег на тежина: 0,1-180 kg

Единица за мерење: Килограм

Мерење на вкупната стапка на маснотии во телото:
*Мерење на индексот на телесна маса (БМИ).
*мерење на мускулите
*мерење на вода.
*мерење на висцерална маснотија
*мерење на протеини
*мерење на калории
*мерење на коскената маса
*мерење на тип на тело
*нормално мерење на тежината
*тежина без мерење на маснотии
* мерење на телесна тежина
– Референца за БМИ
Пакет вклучува:
1 ЕЕЗ* Паметна Вага за телесни масти.

Паметна дигитална вага Паметна вага Електронски ваги Дигитална вага цена дигитална вага дигитална вага

3 мислења за Паметна телесна вага со 12 функции

2.3 од 5
1
0
0
0
2
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Тони

  Одличен производ, по прифатлива цена

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Anonymous

  Вагата не дава точни податоци, особено телесната тежина и не функционира соодветно

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. KETI

  Katastrofa, ima nekoja baterija so se isprazni po mesec dena koristenje i nema nacin da se smeni.. proizvodot ne e vreden za da go kupite!!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Паметна телесна вага со 12 функции
  Паметна телесна вага со 12 функции

  999 ден

  999 ден

  На залиха|Доставата за овој производ е бесплатна за: 1-2 дена

  EAN: 2000000355467 SKU: pametna-vaga Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart