Безжичен полнач и држач за во кола

- 36%

899 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Безжичен полнач за автомобил со Qi функција за автоматско стегање, и брзо полнење на телефонор во вашиот автомобил за iPhone, Huawei, Samsung и сите други телефони кој подржуваат бежично полнење. Тука можете да ги погледнете сите телефони кои подржуваат Q1 опција за безжични полнење.

Моќност: 10W / 7.5W / 5W автоматска идентификација
Чувствително растојание: 0-8мм

Тип: Брз безжичен полнач Qi Car Mount
Погоден за: мобилни телефони од 4,0 инчи ~ 6,5 инчи со функција за безжично полнење.
Инсталација: Инсталација на отвор за воздух
Материјал: компјутер (ABS) + алуминиумска легура

Влезен напон: 5V / 9V
Излезна моќност: 10W, 7,5W, 5W
Стандард: стандард за QI
Функција: гравитациона стегалка, функција за безжично брзо полнење.
Ова е надградениот R2 модел, внимавајте на пазарот во македонија се продава, и R1 понеефикасен модел со поспоро полнење.

10W брзо полнење на телефоните:
Qi технологијата овозможува побрзо полнење, од другите обични безжични полначи на пазарот.

Безжична Qi технологија за брзо полнење:
Овој безжичен полнач за автомобил ги поддржува сите стандардни Qi мобилни телефони за безжично полнење. Со интегрирана верзија на 4-та генерација на безжично полнење, и комплетен чип за контрола на безбедноста. Тој располага со контрола на температурата, заштита од прекумерна струја и заштита од краток спој. Покрај тоа, опремен со режим на двојно полнење 9V / 5V, функции за брзо полнење со фиксна фреквенција од 10W.

Исклучително тивок, и не се тресе при патување по дупки:
Тивок степер, цврсто го зафаќа телефонот, иако патот е нерамен, не прави бучава и безбедно и стабилно го држите телефонот за да избегне лизгање.

Polnac za telefon za vo kola

Bezicen polnac za mobilen Polnac za mobilen vo kola Polnac za vo kola Originalen polnac za iphone Полнач за самсунг Полнач за колаPolnac za telefon za vo kola

– iPhone: 8, 8 Plus, X, Xs, Xs Max, Xr; 11 Pro Max – Google: Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Pixel 3, Pixel 3 XL; – LG: G2, G3, G6 , G6 Plus , G7, G7 ThinQ, Lucid 2, Lucid 3, Optimus F5, Optimus G Pro, Optimus It L-05E, Spectrum 2, Vu 2, Vu 3, V30, V30 Plus, V40 ThinQ; – Motorola: Droid Maxx, Droid Mini, Droid Turbo, Droid Turbo 2, Moto Maxx, Moto X Force; – Nokia: Lumia 1520, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 920, Lumia 928, Lumia 929 (Icon), Lumia 930, 8 Sirocco, 9 PureView; – Samsung: Galaxy S6, Galaxy S6 Active, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S7, Galaxy S7 Active, Galaxy S7 Edge, Galaxy S8, Galaxy S8 Active, Galaxy S8 Plus, Galaxy S9, Galaxy S9 Plus, Galaxy S10, Galaxy S10e, Galaxy S10 Plus, Galaxy Note 8, Galaxy Note 9, Leader 8, W2016; – Sony Xperia: Z3V, Z4V, XZ2, XZ2 Premium, XZ3 – Huawei: Mate20 Pro Mate 30 Pro

 

drzac za telefon

Држач за телефон во кола

Држач за мобилен телефон

Drzac za telefon mk

Drzac za mobilni za vo kola

bezicen polnac za mobilen

Безжичен полнач за телефон

3 мислења за Безжичен полнач и држач за во кола

 1. Филиповска Андријана

  Ми го доставија ист како на сликите изгледа одлично, а и полни брзо

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Velickovska Stefanija

  Proizvodot e odlicen i mn prakticen!

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 3. Anamarija Nikolovska

  Super e kvalliteten a i brzo polni, vi blagodaram

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
Вашето мислење

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Откажи

Прашања и одговори

Нема прашања

Прашај

Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

Ви благодариме!

Mail

Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Одговори

Thank you for the answer!

Mail

Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

Error

Warning

An error occurred when saving your question. Please report it to the website administrator. Additional information:

Безжичен полнач и држач за во кола
Безжичен полнач и држач за во кола

899 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги