Статив трипод за камера и телефон

- 41%

Original price was: 1,699 ден.Current price is: 999 ден.

Бесплатна замена

Во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

Карактеристики на триподот:
Максималната висина на овој статив е 1020мм.
Вградено ниво на либела, што го прави вашиот статив совршено израмнет.
360 ° хоризонтално и 90 ° вертикално вртење, со 3-насочи на главата.
Со зафат за прилагодување на положбата на главата.
Цврста безбедност со алуминиумски нозе, од 3 делови со гумени нозе, што не се лизгаат.

Опциите вклучуваат: статив што може да се повлече + држач за прицврстување
Држачот е стандардна големина, а дозволената ширина на мобилниот телефон е 55мм-85мм.
Двостепено зајакнување, за да се спречи паѓањето на утедот, не се лизга.

Овој производ се препорачува за употреба со дигитални фотоапарати, компактни дигитални фотоапарати, и мобилни телефони што одговараат на големината на држачот.

tripod stalak Tripod za kameraкамера трипод за камера

 • Производ
 • Слики

Голем професионален трипод статив

Original price was: 4,000 ден.Current price is: 1,699 ден. -58%
Дизајн на ротирање на стативот од 360 степени, е најдобриот избор за фотографирање на отворено. Дизајн кој се расклопува за лесно носење. Поддржува ...

3 мислења за Статив трипод за камера и телефон

3.7 од 5
2
0
0
0
1
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. A********
  Skrsen dojde
  И**** А*********
  Одличен производ, како што го очекував
  A********* M****
  Super e vredi

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Статив трипод за камера и телефон
  Статив трипод за камера и телефон

  Original price was: 1,699 ден.Current price is: 999 ден.

  Original price was: 1,699 ден.Current price is: 999 ден.

  Доставата за овој производ е бесплатна за: 3-6 дена

  SKU: profesionalen-tripod-2 Категории: ,
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart