Сет шанкерска маса и 2 столици VASAGLE LBT15X

11,200 ден

Бесплатна достава за 1-3 дена

Низ цела Македонија.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.


Спецификации:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, метал
Големина на маса: 120 x 60 x 90 cm (Д x Ш x В)
Големина на столче: 40 x 30 x 65 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 28 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на масата: 100 kg

Содржина на пакетот:

1 x бар маса
2 x бар столче
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции (EN, DE, ES, FR, IT)

VASAGLE: ДАЛИ ИМАТЕ ПРАШАЊА?

– Ве молиме контактирајте ја нашата пријателска служба за корисници Kupiprodaj.com за сите дополнителни прашања во врска со оваа маса и столици од нашата колекција!

2 мислења за Сет шанкерска маса и 2 столици VASAGLE LBT15X

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Mitovski Slagan

  Setot e odlicen sovrseno se vklopi vo mojot stan

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
 2. Игор Петровски

  Овој сет е апсолутно совршен многу добро направен за цената. Лесно се склопува и спакувано беше многу добро. Сите делови беа вклучени и не ми требаа дополнителни алатки.

  Корисно(0) Бескорисно(0)You have already voted this
  Image #1 from Игор Петровски

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Прашања и одговори за производот

  Нема прашања

  Прашај

  Вашето прашање ќе биде одговорено од тимот за корисничка подршка, или од другите корисници кој го имаат нарачано производот.

  Ви благодариме!

  Вашето прашање е примено, и ќе биде одговорено наскоро. Посетете ја станицата за 2-3 часа, ќе ви биде одговорено.

  Error

  Warning

  Се појави грешка, ве молиме рефреширајте ја страната или контактирајте го администраторот.

  Одговори

  Ви благодариме што го споделивте вашето мислење!

  Вашиот одговор е примен и ќе биде објавен наскоро.

  Error

  Warning

  An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

  Сет шанкерска маса и 2 столици VASAGLE LBT15X
  Сет шанкерска маса и 2 столици VASAGLE LBT15X

  11,200 ден

  11,200 ден

  Само 2 останати на залиха

  4.67 out of 5
  SKU: sankerska-masa-i-stol-vasagle-lbt15x Категории: , , ,
  Рокот за испорака 1-3 дена
  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart