Вазна арома дифузер овлажнувач и освежувач на воздухот

- 30%

699 ден

Бесплатна достава

За 1-2 дена низ цела македонија.

Бесплатна замена

Замена или враќање, во рок од 36 дена.

Купувајте сигурно

Плаќање на рака, кога ќе го добиете.

  Прашање
SKU: difuzer Категорија:

Ви го представуваме дифузерот за овлажнување и освежување на воздухот, од најновата генерација, кој моментално го јонизира, освежува и ароматизира воздухот во просторијата, користејќи го најсовремениот метод на ултразвучно испарување на течноста.

Уредот е исклучително лесен за употреба, и има прекрасен дизајн, одличен квалитет на изработка, копче на допир, и LED осветлување во бои. Производот може да се користи само со вода, за јонизација, освежување и навлажнување на воздухот, како и со додавање на разни есенцијални масла за да се постигне целосен ефект на опуштање и ароматерапија.

Дифузерот за арома е апсолутно тивок за време на работа. Достапен е во две прекрасни бои со дрвени мотиви, и има капацитет на резервоар од 150мл.

Постојат различни режими на работа и може да го вклучите / исклучите испарувањето на течноста, како и да ги вклучите / исклучите LED светлата со само еден допир на копче на допир. Совршен за вашиот дом, канцеларија, работно место. Одличен и практичен подарок!

Боја – темна – Венге

Предложениот дифузер за арома користи ултразвучни бранови на фреквенција, за веднаш да испари водата, во комбинација со есенцијалните масла во резервоарот за да произведе ладна, сува ароматична магла збогатена со негативни јони, што нежно ќе ја освежи просторијата и ќе ја направи поздрава за живеење.

На овој начин воздухот се јонизира, се навлажнува и се збогатува. За разлика од мирисите од постарата генерација, овој не користи топлина и не го оштетува есенцијалното масло.

Уредот може да биде убав додаток на секој ентериер, но неговата употреба е особено погодна за просторија со сув воздух, со климатизери, греење, за спални или за детски соби. Може да се користи и како пријатен додаток во ентериерот, давајќи смирувачка атмосфера. Помага за лесен сон и олеснато дишење.

Го поврзувате со напојување преку USB кабел (вклучен во сетот), или во лаптоп, со надворешна батерија, директно во штекерот преку адаптер за напојување, или полнач за телефон. Го допирате копчето за напојување и тоа е сè што треба да направите за да започнете домашна ароматерапија.

Уредот веднаш започнува да испушта свежи гасови со ароматерапевтски ефект, што се постигнува со есенцијални масла и јонизација на воздухот. Веднаш ќе го почувствувате нежниот мирис и пријатната промена во воздухот.

 

Дифузорот е погоден за помош до 40м2

Карактеристики:

Материјал: Пластичен тип PP + ABS;
Луксузен дизајн;
Тивка операција;
Постојана работа од 8 до 10 часа;
Лесен и безбеден за употреба;
Светлосен режим на работа;

Домашна ароматерапија;
Пријатна арома;
Го навлажнува воздухот;
Јонизира воздухот;
Го намалува стресот;
Мирен сон;
Тежина: 200 гр.
Капацитет на резервоар: 150ml;
Димензии: 16 x 10 см;

Боја: темно кафеава

Детали за производот: Вазна арома дифузер овлажнувач и освежувач на воздухот

Боја

,

Достава преку:

Состојба

Ново

Мислења

Сеуште нема мислења

Оценете го први “Вазна арома дифузер овлажнувач и освежувач на воздухот”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Прашања и одговори

Сеуште нема прашања од корисниците.

Вазна арома дифузер овлажнувач и освежувач на воздухот
Вазна арома дифузер овлажнувач и освежувач на воздухот

699 ден

Kupiprodaj
Logo
Регистрирај се
Обнови ги
Shopping cart