Шише за вода со тајмер маркер

699 ден

Опис на производот:

 • Мотивација и временски маркер: Има мотивациски слоган и временски маркер изгравирани на ова шише со вода. Можете исто така да ја измерите вашата дневна потрошувачка на вода внатре преку проѕирното шише. Тоа ќе ви помогне да го зачувате вашето здравје и да ги постигнете фитнес целите.
 • Практичен дизајн: Дизајниран со силиконска сламка што се појавува, само отворете со едната рака со кликнување на копчето на капачето, погодно за пиење. Шишето е опремено со ремен за носење, можете лесно да го носите шишето кога тренирате.
 • Дизајн против протекување: Капачето за шише со вода опремено со безбедносна брава за отпорност на истекување, можете да го носите насекаде и не грижете се за истекување.
 • Шише за вода без БПА: Шишето е направено од тритан од типот на храна, кој е 100% без БПА за здраво пиење. Големиот отвор на шишето е исто така погоден за полнење вода.
 • Ваш добар фитнес партнер: Кул преносливото шише со вода е погодно за вашите спортски активности внатре и надвор. Високиот квалитет гарантира долг работен век. Тоа е исто така одличен подарок за пријателите и семејствотo.

sise za vezbanje sise za teretana шише за теретана

Дополнителен опис на производот:

1. Естетскиот напредок со времето.

2. Изгледот оди во чекор со времето.

3. Генијален спој на директно пиење и методи на превртено пиење.

4. Додадената вредност лежи во дизајнот на рачката на бравата. С

Следете го тајмер маркерот за да бидете енергични, да имате поздрава кожа, да изгледате помлади, за да ви помогне да изгубите тежина и да ви биде добар придружник за патување. Да бидеме во тек со трендот!

Информација за продуктот:

Материјал: еко пластика
Боја: мулти
Капацитет: ‎1000 милилитри
Возрасен опсег: возрасен
Облик: круг
Должина: 29cm
Ширина:7,6cm
Тежина: 150 gram

Детали за производот: Шише за вода со тајмер маркер

Боја

, ,

2 мислења за Шише за вода со тајмер маркер

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. М**** М*********
  Мојата нарачка пристигна веќе следниот ден! Ви благодарам
  M***** S********
  Go zedov fala vi

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Шише за вода со тајмер маркер
  Шише за вода со тајмер маркер

  699 ден

  699 ден

  Kupiprodaj
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart